Jiang Su Shuo Ying täppis masinad Co, Ltd on die lõikamise masin Baltimaade Hiinas, rohkem kui 20 aasta arengu, 15aastane ekspordi kogemus. ettevõte asub Dagang linn industrial zone yancheng linn jiangsu provintsis.

Shuo Ying firma valmistamise seeria CE ja ISO heakskiidetud masinad: kiik arm lõikamismasin; reisivad peas lõikamise masin; täpsus nelja veeru lennuk lõikamise masin; Hüdrauliline Taanduva pea lõikamise masin, mitmekülgne automaatne toitmine PLC lõikamise masin; kuum lõikamismasin jne.

Shuoying masin on laialt levinud paljudes tööstusharudes, sealhulgas põranda materjali, auto interjööri kujunduses osa, vaht ja kummi, pakendamine, abrasiivid, plastist & nahast, riided & tekstiil, jalatsite ja müts, elektroonika jne.,

Shuo Ying ettevõttel on professionaalne mehhaanika projekti meeskond, QA, müük ja QC meeskond, mis masin ja täiuslik müügijärgse teeninduse kvaliteedi tagamises rühm.

Meie masinad saada kõrge maine ja välismaistele turgudele. 60 protsenti masinad eksportida kogu maailmas enam kui 30 riigis.

Jiang Su Shuo Ying täppis masinate Co., Ltd.sincerely loodan, et rohkem partneritega üle kogu maailma toimivad. Tervitame teid külastama meie firma igal ajal!