Automaatne söötmise klikkija suure koguse materjali jaoks

Automaatne söötmise klikkija suure koguse materjali jaoks
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

Kasutamine ja funktsioonid
See sobib automaatse toiduga ja suuremahuliste konveierilindrite pinnal oleva lõikekettaga ühe- või mitmekihilise naha, kummi, vildist, kangast, nailonist, tekstiilmaterjalist, vaipast, puhastusvahenditest ja muudest materjalidest otse lõikamiseks. partii tootmine ja pidev lõikamine.
1. PLC puutetundliku ekraani programmi juhtimine, sellel on kahte liiki lõiketerade seadistamise režiimi (automaatne ja manuaalne) lõikamiseks.
2. Spetsiaalne PU ringikujuline konveierilindil, millel on tagumine kummist rull automaatne söötmine ja pidev lõikamisseade, võib see parandada lõikamisefektiivsust.
3. Nelja kolonni paigaldusseadme käsitsi reguleerimine, mis võimaldab efektiivselt reguleerida lõikuse sügavust.
4. Topeltõli silindrid, täpne neljaveeruline automaatne tasakaalustuslüli, mis tagab iga lõikamisasendi ühtlase lõikamise sügavuse.
5. Kui ülemine lõikelaud langeb alla ja puudutab lõiketüki, võib see automaatselt aeglustada lõigamist, et lõikematerjaliks ei oleks suurima vea ülemise ja alumise kihi vahele.
6. Varustatud keskmise õliga varustamise automaatne määrimisseadmega, et tagada töö täpsus ja pikendada masina kasutusiga.
7. Lõikamisel kasutage ohutusriba, et tagada operaatorite suur ohutus.

Tehnilised parameetrid

Maksimaalne lõikamisjõud

1000kN

Reisi reguleerimisvahemik

0- 130mm

Vahe töölaua vahel

60- 190 mm

Ülemise pressimisplaadi suurus

1600 x 980 mm

Alumise töölaua suurus

1600 * 1000mm

Mootori võimsus

11kW

Sagedus, pinge faas

ühe- või kolmefaasiline 220 / 380V

Neto kaal

5800 kgs

Brutokaal

5850kgs

Mõõde

3850 * 2400 * 1850mm


2.png

3.png

4.png

Suurte pakkematerjalide tootjate kuulus automaatne söötmine kliki vajutades on Shuoying Precision Machinery konkurentsivõimeline automaatne söötmine kliki-vajutage suurtele pakkematerjalidele kuldne tarnija Hiinas. Te saate meiega CE-sertifikaate.
Küsitlus