Automaatne blisterpakendite lõikamismasin

Automaatne blisterpakendite lõikamismasin
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

Automaatne blisterpakendite lõikamismasin

Kasutamine ja omadused  
1.See kasutatakse peamiselt blister, kunstnahast, plastist, kummist, nailonist, papist, lamineeritud materjalidest, vahtmaterjalist ja mitmesugustest sünteetilisest materjalist lõikamiseks.
2. PLC juhtimissüsteem tagab lihtsa töö ja masstootmise.
3. Tööjõu säästmine: automaatne lõikamismasin PP-mullpakendi jaoks vajab selle töötlemiseks ainult kahte töötajat.
4. Väike mootor, väike õlipump, elektriline ja õli kokkuhoid. Masin on varustatud määrdega, mis vähendab kulumist ja pikendab tööiga.
5. 24 V väikese võimsusega erikontrollisüsteem.
6. Väikseimat takistuse piiri kontrollib kõrge täpsusega ajutine vooluahel, seega saab ta valmistada kvaliteetseid tooteid.
7. Erineva kõrgusega tooteid saab valmistada samal ajal.
8. Spetsiaalsete spetsifikatsioonide tooted on saadaval nõudmisel.

 

Masina eelised   
1. Kaherattaline sild ja hüdrauliline ajam. Kõigil liikuvatel osadel on automaatne määrimisseade, mis pikendab masina kasutusiga ja parandab lõikamise täpsust.
2. Pealmine pressimislaud langeb kiiresti ja kui see on lõikamisvormi lähedal, aeglustub see automaatselt. Seega ei ole materjalide ülaosas ja alumisel küljel mingeid erinevusi suuruses.
3. Spetsiaalselt loodud masinstruktuur väldib õli leket.
4. Spiraalide energiasalvestus tehnoloogia aitab saavutada kõrgsurvet, vähendades energiat. Õlitemperatuur ei tõuse.
5. Löögi seadistamise mehhanism võimaldab kergesti ja täpselt seadistada lõikekõrgust erinevate lõikamisvormide järgi.
6. Peamised tihenduselemendid on valmistatud Saksamaal. Peamised hüdraulilised osad ja elektriseadmed on imporditud ja neil on pikk kasutusiga.
7. Pärast kõrgsageduslikku summutamist on silindriliba ümbritsetud pind kergesti kroomitud, pikendades masina kasutusiga.
8. Hüdraulikasüsteem võtab vastu automaatõli lisamise kiiruse tõstmise silindri. Töötamisel langeb see kiiresti ja hüdropump on tühjakslasse. See toodab vähem soojust ja võib pikka aega töötada pidevalt.

 

Masina pildid

9.jpg

10.jpg

Nende kuulsate automaatsete mullpakendite lõikamismasinate tootjate hulgas on Shuoying Precision Machinery konkurentsivõimeline automaatne mullpakendi lõikamismasin kuldne tarnija Hiinas. Te saate meiega CE-sertifikaate.
Küsitlus