Konveierilindi automaatne söötmisplaanide lõikamine Vajutage

Konveierilindi automaatne söötmisplaanide lõikamine Vajutage
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

Masinat kasutatakse laialdaselt mitmesuguste mittemetallide materjalide lõikamiseks, näiteks lõikeseadme valmistamiseks: Nahk, plastik, plastpakend, riie, vahtplaadid, vaibad, põrandad jms. Meie tehas on sertifitseeritud CE, ISO ja SGS.
1. Topeltõli silindri mehhanism, täpne neljakolonnne juhtimissüsteem ja automaatne tasakaalustava kahekordse ühendusvarda abil saab jõuda suure jõudlusega lõikamisjõu ja tagada iga positsiooni sama lõikamissügavus.
2. Kasutage PLC-arvuti puutetundlikku ekraani, et kontrollida protseduure, servo-mootorijuhi edastamise süsteemi, kindlustada söötmine täpne vahemik ja stabiilne töökiirus.
3. Söömine ja tühjendamine tuleb lõigata materjalist kõik konveierilindil ja realiseerida konveierilind otseselt materjali lõikamistegevuses.
4. Spetsiaalne seadistusmehhanism muudab reisi reguleerimise lihtsaks ja täpseks koos peeneteralise ja lõikamissügavusega.
5. Kui lõiketalender ulatub lõikurini, saab seda materjali automaatselt ja aeglaselt lõigata. See tagab, et ülemise kihi ja madalaima materjali kihi vahel ei esine suuruse viga.
6. Keskne õli tarnimise automaatne määrimisüsteem tagab masina tööea ja täpsuse.
7. Spetsifikatsioon võib olla tellimus, rahulolu erinevate klientide vajadustega.

Maksimaalne lõikamisjõud

1000kN

Reisi reguleerimisvahemik

0- 130mm

Vahe töölaua vahel

60- 190 mm

Ülemise pressimisplaadi suurus

1600 x 980 mm

Alumise töölaua suurus

1600 x 1000 mm

Mootori võimsus

11kW

Sagedus, pinge faas

ühe- või kolmefaasiline 220 / 380V

Neto kaal

5800 kgs

Brutokaal

5850kgs

Mõõde

3850 × 2400 × 1850mm


2.png

3.png

4.png

Nende kuulsate konveierilint Auto Feeding Plane Lõikamine Press tootjad, Shuoying Precision Machinery on konkurentsivõimelised konveierilindi Auto Feeding Plane lõikamine Press kuldne tarnija Hiinas. Te saate meiega CE-sertifikaate.
Küsitlus