Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle
Banner
Korgi joogapadja lõikamismasin

Korgi joogapadja lõikamismasin

Kirjeldus

Corki joogapadja stantsimismasin on laialdaselt kasutatav mittemetallmaterjalide lõikamiseks erinevates tööstusharudes die-lõikuriga. Näiteks nahast, kummist, plastist, plastpakenditest, tekstiil- ja keemilisest kiust jne.

Share:

Sisu_1

Sisu_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

KASUTAMINE JA OMADUSED:
1. Corki joogapadja stantsimismasin on laialdaselt kasutatav mittemetallmaterjalide lõikamiseks erinevates tööstusharudes die-lõikuriga. Näiteks nahast, kummist, plastist, plastpakenditest, tekstiil- ja keemilisest kiust jne.
2. Võtke kasutusele kahekordse õlivardaga täppismehhanismiga õlisilindr, mis tagab, et lõikesügavus igas lõikeasendis on sama.
3. Spetsiaalse seadistusmehhanismiga, varustatud die-lõikuriga ja lõikesügavuse seadistusega on sõidu reguleerimine lihtne ja täpne.
4. Lõikamise pressimisplaat viib aeglaselt läbi lõikamise, kui see puutub kokku surumislõikuriga, mis võib põhjustada seda, et lõigatud materjalide ülemise ja alumise kihi vahel pole suuruse viga.
5. Tsentraalse õlivarustuse automaatne määrdesüsteem tagab masina täpsuse ja pikendab masina kasutusiga.
6. Toiming on tööjõudu säästev ja lihtne, madala rikkega, tugeva lõikejõu ja suure lõikekiirusega.
7. Kahe käega töötamine suurendab turvalisust.


TEHNILINE KIRJELDUS

Maksimaalne lõikejõud

200 tonni

Löögi reguleerimise vahemik

0-160mm

Töölaudade vaheline vahemik

50-210mm

Ülemise pressimisplaadi suurus

1600 * 1100mm

Alumise töölaua suurus

1600 * 1120mm

Peamasina võimsus

11kW

Elektrivarustuse pinge

valikulisena

Ajami tüüp

hüdrauliline

hüdroõli

46 # või 68 #

Masina värv

nõutud

4.jpg

2.jpg

MEIE FIRMAST

Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd on spetsialiseerunud hüdraulilise lõikamismasina, stantsimismasina, külmpressi, kiire viilutusmasina, mitme teraga saagimismasina, surutrükimasina ja muude selliste täppismasinate ning üldmasinate valmistamisele. Meie ettevõtte pindala on 14000m2, kuna selles valdkonnas on suur ettevõte, meil on võimas tehniline jõud, täielik tootmisseade, kena keskkond ja mugav transporditingimus. Meie ettevõte asub Jiangsu provintsis Yanchengi linna Dagangi tööstusalas ja seda linna kutsutakse "Hiina kingamasinate linnaks", mis kuulub riiklikku sädetehnoloogia kontsentratsiooni piirkonda.

Tere tulemast meie firmasse!