Cork Jooga Pad Die Cutting Machine

Cork Jooga Pad Die Cutting Machine
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

KASUTUSJUHEND
1. Masin on laialdaselt kasutatav mittemetallide materjalide lõikamisel mitmesugustes tööstusharudes täitekettidega. Näiteks nahk, kumm, plastik, plastpakendid, tekstiil- ja keemiatooted jne
2. Võtke vastu topeltõli silindrit, täpne topeltkinnitusega ühendusvarda mehhanism, mis tagab, et lõikamissügavus igas lõikamisasendis on sama.
3. Spetsiaalse seadistamismehhanismiga, mis on varustatud väljamõõdetera ja lõikamissügavuse seadistustega, on reisi reguleerimine lihtne ja täpne.
4. Lõikamise pressimislaud teostab aeglase lõikamise, kui see on tihenduslõikuriga kokku puutunud, mis võib muuta suurima vea ülemise kihi ja lõigatud materjalide kõige madalama kihi vahele.
5. Keskne õli tarnimise automaatne määrde süsteem garanteerib masina täpsuse ja pikendab masina kasutusiga.
6. Töö on tööjõu säästmine ja lihtne, väike rike, tugev lõiketugevus ja suur lõikekiirus.
7. Kahe käega käitamine tagab suure ohutuse.

 

TEHNILINE KIRJELDUS


Maksimaalne lõikamisjõud

200 tonni

Stroke reguleerimisvahemik

0-160mm

Vahe töölaua vahel

50-210mm

Ülemise pressimisplaadi suurus

1600 * 1100mm

Alumise töölaua suurus

1600 * 1120 mm

Peamine mootori võimsus

11kW

Elektrivarustuse pinge

vabatahtlikuna

Sõidu tüüp

hüdrauliline

hüdraulikaõli

46 # või 68 #

Masina värv

nõutud

4.jpg

2.jpg

MEIE FIRMA

Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co Ltd on spetsialiseerunud tegemise hüdrauliline lõikamismasin, surma lõikamise masin, külmpress masin, suure kiirusega viilutamine masin, multi-tera saagimise masin, pressimismasin ja muu täpsus masin ja üldine masin. Meie firma pindala on 14000m2, selle tööstusharu suurettevõte, meil on võimas tehniline jõud, täielikud tootmisseadmed, kena keskkond ja mugav transport tingimus. Meie firma asub Jiangsu provintsi Yancheng City Dagangi tööstuspiirkonnas ja seda linna nimetatakse "China Shoe Machinery City", mis kuulub National Spark Technology Concentration Area.

Tere tulemast meie firma!


Nende kuulsa korgiga joogapatjade seintest lõikamismasinate tootjate hulgas on Shuoying Precision Machinery konkurentsivõimeline kork joogapadki, mis on Hiina kuldne tarnija. Te saate meiega CE-sertifikaate.
Küsitlus