Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle
Banner
Kangas kiigevarsi lõikamismasin

Kangas kiigevarsi lõikamismasin

Kirjeldus

Masin sobib naha, plasti, papi, kanga ja muude materjalide ühe- või mitmekihilisteks tükkideks lõikamiseks. See on ideaalne lõikeseade kingseppade, pagasi ja pagasi, rõivaste, auto-, kunstitööde, pakendamise, elektroonika ja muude tööstuste jaoks.

Share:

Sisu_1

Sisu_2

ProInfoAttach

ProDetailSubTitle2

Kasutamine ja omadused

Masin sobib naha, plasti, papi, kanga ja muude materjalide ühe- või mitmekihilisteks tükkideks lõikamiseks.
See on ideaalne lõikeseade kingseppade, pagasi ja pagasi, rõivaste, auto-, kunstitööde, pakendamise, elektroonika ja muude tööstuste jaoks.

1. Valimiseks on kahte tüüpi lõikamisrežiime. Esimene tüüp on väikese rõhuga järskude reguleerimine. Teine tüüp on see, et lõikamine võtab aruka rõhu tagasiside kujundamise funktsiooni ilma lõikepunkti määramise vajaduseta. Stantsilõikuri kõrgus ei mõjuta lõikamist ja ideaalse lõikeefekti saab igast lõikekohast.

2. Kahekordse õlitee staatilist rõhku toetava määrdesüsteemi kaudu muudab vertikaalne kolonn operaatorite töö lihtsamaks, paindlikumaks ja muret säästvamaks.

3. Peamised liitmikud on valmistatud kvaliteetsetest imporditud sõlmedest, millel on sellised omadused nagu usaldusväärne kvaliteet, madal müratase, kõrge kasutegur ja energiasääst.

Max.lõikamismasin

220KN

Löögi reguleerimise vahemik

0-70mm

Töölaudade vaheline vahemik

35-105mm

Kiigevarsi suurus

360-430mm

Alumise töölaua suurus

900 * 430mm

Mootori võimsus

1,1 kW

Üldine mõõde

900 * 900 * 1350mm

Kogukaal

680kg


Tooted

Kui vajate pressimasina töövideot, võtke minuga ühendust.

Märkus: saame masina valmistada vastavalt teie konkreetsele tellimusele, näiteks värvi, mootori teabe, töölaua jms järgi.