Plastic Swing Arm lõikamismasin

Plastic Swing Arm lõikamismasin
Räägime nüüd
Toote üksikasjad

KASUTAMINE JA OMADUSED

See sobib lõiketerade igat liiki ühe- või mitmekihilise nahast, plastist, papist, kangast ja muudest väikestest mittemetallilistest materjalidest lõikamiseks. See on ideaalne lõikevarustus kingsepp, kott ja kohver, riided, auto, artware, pakendamine, elektron ja muud tööstused.

1. Valida kaks lõikerežiimi: (I) väike rõhk (P) stabiilne reguleerimine; (Ⅱ) Puudub vajadus määrata lõiketerade kõrgus tänu intelligentse rõhu (T) tagasiside kujundusele, lõiketerade kõrgus ei mõjuta lõikamissügavust ja iga lõikeosa võib saada ideaalse lõikamise tulemuse.

2. Veerg on varustatud iselõikavaga, millel on topeltõli staatiline surve, mis muudab operaatori töökindluse lihtsamaks ja vabaks.

3. Peamised osad, mis kasutavad kõrgekvaliteetseid imporditud osi, millel on madalam müra, kõrge efektiivsus ja energiasäästlikkus.

4. Kasutades mõlema käega tagab operaatorite suure ohutuse.

Max lõikamismasin

270KN

Stroke reguleerimisvahemik

0-100mm

Vahe töölaua vahel

45-145mm

Pöördeosa suurus

500 * 500mm

Alumise töölaua suurus

1000 * 500mm

Mootori võimsus

1,5KW

Üldmõõde

1000 * 1000 * 1400mm

Kogukaal

980 kg


Nende tuntud plastikust põlvede lõiketöömasinate tootjate hulgas on Shuoying Precision Machinery konkurentsivõimeline plastist kiigutamise käe lõikamismasin kuldne tarnija Hiinas. Te saate meiega CE-sertifikaate.
Küsitlus