Lõikeseade arengu kasv

(0,1 mm ~ 0,3 mm); lõikus ilma mehaanilise koormuse, lõikamise masin ei lõikumiseks burr; suure täpsusega mehaaniline (lõikamine), tipptasemel on väike, on kitsas pilu (0,1 mm ~ 0,3 mm), mitte kahjustada, ei kahjusta pinnale materjali; NC programmeerimise, saab töödelda suvalise plaan, saate vormindada suur kogu juhatuse lõikamine, ei ole vaja avada hallituse, ökonoomne ja aja säästmise masin laser võib lõigata palju metallist materjale, roostevabast terasest, süsinikterasest, legeeritud terasest, rauast, vasest, alumiiniumist ja muud metallist materjale.

Laser lõikamise seadmed on tavaliselt kasutusel Pukk tüüp struktuuri, kaldaäärselt, tagurpidi tala keskel. Kuid laseriga töötlemise rakendusi kiirraudtee, lõikamise masin kiired ja kõrge stabiilsus ja arengu vajadusi kontrolli tehnoloogia arengu, Pukk struktuuri selle ainulaadse struktuuri eelised saada maailma mainstream mudelid, kuid ka paljud tuntud brändi laserlõikepink tüüpi struktuur, mis on tootja.

Fiber laser lõikamise seadmed metallplaadi lõikamine rakendustes, võrreldes traditsiooniliste CO2 laser lõikamise masin, muutus on optilise tee, lõikamise masin lõikepea, abigaas väljaspool. Laser saab edastada otse läbi kiudoptilised lõikepea, optilise tee on stabiilne ja usaldusväärne kooskõla kohta kogu raami lõikamine ja masin ei vaja väljaspool optilisele teele gaasi kaitsmiseks, on õhukompressor ja muud töötlemise süsteemi; laser collimation, keskendumine saab tavaliselt pärast lõikepea olema konfigureeritud fookuskaugusega 125mm või 200 mm keskendudes peegel, keskendudes objektiiv ja otsik tuleks paigaldada kaitsev läätsed vältimiseks tähelepanu peegel saastumise eest; Lõikamise masin fiber laser on tulemuste koondamist, lühike tähelepanu, Lõikelaius kitsas (kuni 0,1 mm), suurem kiirus, kiire lõikamine õhuke plaat sobib.

CNC tööpinkide kasutatakse tavaliselt mitu võlli lineaarne sõita palli kruvi, hammaslatt, lineaarne mootor. Palli kruvi kasutatakse aeglast väike reis CNC tööpingid; käik rack kasutatakse laialdaselt saavutada kiire, suure reisi; lineaarne motor kasutatakse kiire, lõikamise masin kõrge kiirendus, CNC tööpinkide eraldi ülesehitusega. Peale ja Hammaslattrooliga on jagatud kahte tüüpi: sirged ja spiraalsed hambad. Spiraalsed hambad sirged hambad, asenda kohest vajadust siduda on rohkem, võrreldes käik ja hammas autot saab stabiilsem.

Pukk-tüüpi laser lõikamise masin on kaks vormi, liikumise, üks on liikuvad Pukk vaid fikseeritud tabeli, teine on kinnitatud Pukk ja tabelis liikuda. Suureformaadilised, Kiire ja suure jõudlusega laserlõikepink, kasutades tavaliselt esimene vorm, lõikamise masin sest tabeli detaili liikumine ei sobi kiire ja paks plaat lõikamine. Kahe sõidu tagab kiire on tasakaalustatud ja tala töötab sünkroonselt. Ja mõned tootjad Pukk ühepoolse draivi laserlõikepink, servomootor paigaldatud Pukk tala ühes otsas, lõikamise masin ja seejärel pikk telje kaudu kas sõita teise otsa, saavutada kahekordne käik rack drive, üks servo mootor sõita. Ühepoolse drive teeb mõlemas otsas jõu asümmeetria talad, mõjutavad sünkroonimise täpsust, vähendada selle machi dünaamika