Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle

Ostmine Shoe masinad: Pea meeles Five Points

Apr 14, 2017

On mitmeid kingad seeria, kuidas osta neid soovitav tooteid ei ole kerge ülesanne. Mõnikord müügitöötajad ja klientidega näost näkku suhtlemine paratamatult toota väga kahtlane illusioon, järgmised 5 punkti hanke loodan abilist, kinga tehased valida õige kinga masinatega.
1.Brand: Iga kaupmees keskendub oma brändi! Bränd on sümbol ettevõtete omanikud ja meeskonnavaimu. Kaubamärk taga seeria kvaliteediga teenuseid, services.Such nagu "Shuoying" brändi kingad Kohtlakk machine.Many kuulus kingad brändi meeldib kasutada shuoying kingad die lõikamise masin oma tootmise.
2.Functions: välimusest keelt, Enamik kinga masinate tootmine ettevõte toote välimus on sarnane, kuid seal on vahe tegelikult funktsioon, mis nõuab lähemat uurimist. Sageli toovad kaasa erinevad funktsioonid oma toodet ei saa töödelda, või võib töödelda ainult ühte toodet, mitmekülgsus ei ole tugev, ja mõned mõjutavad toodete kvaliteeti, samuti kalduvus raisata, nii shuoying soovitame, et parim viis tuua teie enda proovi seda proovida.
3.Quality võimalus: See olukord on suhteliselt spetsialiseeritud klientidele üldiselt freesitud osad tootja sisemise kvaliteedikontrolli ja montaaži käigus saab tagada normaalne (va kuluvad osad), ostetud osad võivad olla erinevad, kui tootjad ei ole sama kvaliteediga tarvikud, on kalduvus kvaliteedi probleeme. Konfiguratsiooni tarvikud alates kvaliteet on peamine põhjus on otsene tulemus kvaliteedi probleem. Lühikese aja jooksul ei pruugi leida mingit probleemi, kuid pikka aega väike probleem tekib. Niisiis, selleks, et osta kingad masin samal ajal soovist põhjalik sees vaadata sees konfiguratsiooni ostetud osad. Parim viis pöörama tähelepanu süstemaatiline, üldine eluaseme masinad osad on brändi, päritolu ja muude ilmsete, nii pöörama tähelepanu kui osta õige kingad masinad.
4.Price: hind on terviklik kõigi tegurite üle, üldiselt tootjad arvutatakse kulud. Kasumit kui nad kaaluksid klientide huvide, mõned uued tooted tulevad kõrge hind on understandable.The klient võib pöörata tähelepanu hind, kuid kõige olulisem, et kvaliteedi, funktsiooni ja teenust.
5.Others: Ülejäänu on mõned üksikasjad, nagu Power ja tulemuslikkuse, Välimus jne, ka nende tegelikust olukorrast vajab mõningaid erilisi nõudeid. Siis vaadata olukorda müügijärgse teeninduse, põhi on võimalik osta wishful tooted