Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle
Banner

Mida sa vajad Kui installimine Die Cutting Machine

Mar 24, 2017

Mida sa vajad, kui paigaldada die lõikamise masin?

1.First, peab hoolitsema, et lugeda kasutusjuhendis, enne paigaldada ja kasutades die lõikamine machine.Note: Enne töö või hooldustöid, tuleb masin lahti peamine elektrienergia joon.

2.TRANSPORT JA HANDLING.:the masina on tarnitud kaubaalus ja kaetud kaitsekile, või lahtises või suletud puidust juhul või kast. Plastikkileümbrise kaitseb ainult masinasse niiskuse ja tolmu transpordi ajal; ei saa kaitsta masina vastu peksma ajal käitlemisel. Ajakirjanikel poltidega kaubaaluse või aedikut baasi kolm punkti.

3.Machine Kontroll: Et kontrollida kahjustuste masin võib tekkida transpordil, kontrollida seisukorda vajutage käskude (vähemalt väljastpoolt) ja kontrollige õli leket.

Enne masina ühendamist pealiin, kontrollige, et pinge on sama mis masina trükitud plaadi külge elektrikilbis. Kui pinge või sagedus on erinev, et pealiin, küsi nõu tootja või müügiagendina.

4.Take hoolikalt kontrollima, et materjali sisemust tuleb lõigata ei sisalda metalli hambumises või sarnane, mis mitte ainult ei kahjusta sureb, kuid ka põhjustada ägedat kilde lendab.