Hüdrauliline külma pressmasin tööl on väga vajalik

Hüdrauliline külmpress-masin on selline masin, mida on vaja masina igapäevaseks tööks. See loob aluse meie tootmistegevusele ja kiirendab meie tööpinkide väljaarendamist. Enne masina kasutamist lugege hüdraulika külmpressimise masin kasutusjuhendit. Performance ja õige töömeetod. Me peame selle masina õigesti kasutama, et saaksime rohkem kasu.

Hüdraulika külmpressi masin peamiselt hüdraulilise süsteemi, elektrilise juhtimissüsteemi, surveplaadi ja keha koostisega. Hüdraulikasüsteem koosneb silindrist, kütusepaagist, õlipumba, pumba mootorist, juhtimisklapi plokist ja manomeetrist. Tank on täidetud õliga, mis pumbatakse õlipumba abil, et juhtida pumbaõli. Õli saadetakse silindrisse, ühendades torud silindri töö tegemiseks. Surveklapp võib pressimisprotsessi abil avaldada survet tagasi, mängib sujuvat rolli, elektromagnetilist palli. Ventiili kasutatakse süsteemi poolt seatud rõhu säilitamiseks ja rõhu näitamiseks kasutatakse manomeetrit. Elektriline juhtimissüsteem koosneb põhiliselt vooluahelast ja juhtsüsteemist, kusjuures vooluahelas kasutatakse automaatkaitselülitit, kaitsmeid ja vahelduvvoolu kontaktorit ülepinge, lühise, depressiivse rõhu ja alapingekaitse kaitsmiseks ajakirjanduses Mootor ja elektromagnetiline klapp. Plaadi tasakaalustusmehhanism koosneb peamiselt tasakaalustatud tõstemehhanismist, tõsteseadmest, pöörlevast võllist. Fikseeritud pöörlemislaagri koostis, vasak ja parem kahe fiksaatoriga varustatud tasakaalustatud riiul. Pöörleva võlli kaks otsa on fikseeritud tõsteseadmete abil. Pöörleva võlli mõlemad otsad on varustatud laagritega, et oleks võimalik pöörleva võlliga paindlikult pöörata. Kui tõsteplaat tõstetakse, siis tõsteplatvorm ei tasakaalusta riiulit? Pöörake, nii et tõsteprotsessi surveplaat oleks alati tasakaalus. Plaat koosneb ülemisest võllist ja alumisest võllist. Ülemise ja alumise pressplaadid on valmistatud keevitatud profiilidest ja terasplaatidest. Töötasapind on lõpetatud suuremahulise hammasrihmaga, mis tagab töötasapinna sileduse ja sileduse. Ülemine plaat on ühendatud silindri silindrilindiga ja surveplaadi tõste- ja langetamine toimub silindri tõstmisega. Surveplaadi all otse keevisõlme keevitusseadme külge. Kogu konstruktsiooni kinnitamine. Kere on valmistatud keevitatud terasest, kompaktsest struktuurist, hea tugevusega.

Hüdraulika külmpressmasin koosnevad peamiselt hüdraulilistest süsteemidest, elektrilistest juhtimissüsteemidest, plaadist ja füsiallist. Kasutuselevõtu alguses peame kontrollima nende ohutustingimusi, et tagada meie igapäevase tootmise ohutus, paremini meie raskete tööstusharude arengule, ja kõiki kaitseseadmeid ei saa masina töötamise ajal eemaldada ega avada. Operatsioonis, et tagada töötasapinna tõrgeteta ja nii edasi.