Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle
Banner

Lõikamismasina arendussuund

Jun 08, 2017

Die lõikamismasin on laialt kasutatav, tööpõhimõte ei ole keeruline, die-cutting tehnoloogia on peamiselt kasutada die-lõikamine nuga, terasest nuga, metallist hallitusseened, terasest traat, läbi pressi avaldada teatavat survet, teatud kuju . Kui kogu trükis on pressitud üheks graafikaks tooteks, mida nimetatakse die-cutting; Kui terastraadi kasutamine trükistes jääb lahkumise või paindemärgise jälgede jälgedesse, mida nimetatakse treppimiseks; Kui yin ja yangi kasutamisel on kaks malli, mida kuumutatakse teatud temperatuurini, trükitud trükise pinnale trükitud materjali kolmemõõtmeline efekt, mida nimetatakse pronksiks; Kui alusmaterjali mõnel teisel substraadil nimetatakse pastaks; Välja arvatud toote algse osa jäätmed.

1. Traditsioonilised kleepsud kaubamärgi trükimasinate tootmine ettevõtetele. Tootmine raskesse ajani, tootmine ja müük väheneb aasta-aastalt. Põhjuseks on asjaolu, et kõrgtehnoloogiliste toodete, ühe suure tõhususega pöördtüüpi kaubamärgi trükipresside ja fleksotrükipresside tootmist suurendatakse trükkimisega ja isegi ümmargune pressimise lõikamise efektiivsus on palju suurem kui vahelduv trükkimine, Die - tootmisseadmete tagaosa lõikamine.

2. Ümmargune surve ümarate juhtmete lõikamiseks on suurim trükitud pakenditoodete partii, mis on parim viis surra. Kasutatakse fleksograafilise trükkimise tootmisliinide jaoks, vormib trükipressi, lainepapist pressimispinkide lõikamismasinat, pöörlevaid kleebiseid, kaubamärke trükipresse, sügavkülmutusrullide tootmisliine, näiteks trükkimis- ja pakkimisseadmete ühendamist. Trükitehnoloogia, eriti ringikujulise trumli töötlemise taseme arendamisel on ringikujulise lõikamise rakenduste hulk ulatuslikum ja veelgi paraneb jõuharjade tootmise efektiivsus.

3. Trüki- ja pakenditööstuse kiire arenguga on ettevõtete ulatus laienenud. Automaatne lamestamine Die Cutting Machine turul jätkab laienemist. Seevastu poolautomaatse tasapinnalise surma lõikamise masina müügiturgu vähendatakse veelgi, lisaks väikesele tootlikkusele, operaatori tööjõumahule ja muudel põhjustel on turvalisus nõrk, mille põhjuseks on peamised põhjused, mis põhjustavad õnnetusi. Kuid Hiina trüki- ja pakenditööstuse ulatuse tõttu on selle seadme suuruse erinevus teatud turul, jääb ikkagi oma osa.