Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle
Banner

Auto-feed Die-lõikamismasin on selline kompleksne varustus

May 26, 2017

Trükitehnoloogia täiustamisega mängib üha olulisem roll Auto-feed Die Cutting Machine meie elus, Auto-feed Die lõikamismasin on peamine jõud viimistlusvahendid, kus trükitööstus kasvab ja areneb, die- Lõikamine Nõudlus operatsioonide järele suureneb, seega peame pöörama suurt tähelepanu seadmete tööle, probleemide õigeaegsele avastamisele ja probleemi lahendamisele. Siis Auto-feed Die Cutting Machine, mis toimib, mis on probleem, peame sellele tähelepanu pöörama?

Seadme töö ajal peame kontrollima osade õigeaegset pöörlemist, ebanormaalsete tööde sulgemisel, et kontrollida ja korrigeerida ebanormaalse heli kõrvaldamist ja seejärel tootmist.

Enne kui on vaja kontrollida, kas paber vastab tootmisprotsessi nõuetele, on paber peamiselt probleem automaatset söötmist puudutava lõikamismasina puhul, kas see viga lubatud vahemikus.

Ettevõtjad peavad olema spetsialistid, töötajad, kes ei tööta, ei tohi seadmeid kasutada õnnetuste vältimiseks.

Auto-feed Die Cutting Machine Selline kompleksne varustus, millel peab olema palju kinnitusvahendeid, nagu teraskruvid, ei pinguta, sest sõnad põhjustavad purunemise või papi serva ja nii edasi; Noo hallitusseadme kinnitusvahend, kui see ei pinguta. Kukkumise protsessi põhjustab.

Raudplaadi palpeeritavad märgid on sageli koha kontrollimiseks vajalikud, kui võõrkehad tuleks viivitamatult eemaldada.

Vajadus regulaarselt paigaldada määrdeõli seadme tööks, kontrollige regulaarselt lahti kruvisid, kindlustuslüliti on tundlik.

Alates 2002. aastast on Hiina muutunud maailma suurima tööpinkide tarbijana. Hiina masinatööstuse struktuur koos automaatika tööstuse arendamisega jätkab kohandumist, masinatööstuse tehnoloogiline areng kiirendab ka industrialiseerimise uue tee jätkusuutlikku arengut. Mis tööpinkide tootmine on täpsus ja tõhusus, siis 2013. aastal on Hiina CNC tööriistade turuväljavaated samuti uued muutused. Praegu on enamus meie riigis kasutatavatest tööpinkidest tavaline tööpingid. Tavaliste tööpinkide arv on tohutu ja turvaprobleemid on esile tõstetud. Seepärast on julgeolekuküsimused muutumas selle arengu peamiseks takistuseks. Suurendada ohutut toimivust, parandada masina ohutuse olemust, lahendada NC-i madal tase, sagedased vigastused, madala ohutuse tase, tootmise efektiivsus ei ole suur probleem. Pärast CNC tööpinkide valmimist saab oluliselt parandada töötlemise efektiivsust ja automatiseerimist, intelligentset kraadi. Vähendada käitaja kokkupuudet ohtlike osadega; Operatsioonisüsteem ja kasutajaliides üha rohkem ergonoomilisi nõudeid, saab tõhusalt vähendada operaatori vigade määra, vähendada õnnetusest põhjustatud õnnetust.