Auto-feed Die Cutting Machine hooldus näpunäited

Eelnevalt täpselt reguleeritud, lehega söötmine Automaatne söötmisega lõikamismasin on tagada, et põhiparameetrite eelpositsiooni täpsuse täpsuse pre-täpsus täpsus, reguleerida mitmete tegurite regulatsiooni täpsust, mõned operaatorid kasutavad sageli ainult Eelkontrolli süsteem, See meetod on teaduslik. Kuigi eelkontrolli süsteem võib vältida paberi sisselülitamist, on ebausaldusväärne paberitõmbejõud põhjustatud hammaste rehvi püstpaber ja muud probleemid, kuid kui soovite süsteemi õigsust süsteemi õigesti reguleerida, tuleb sondi läbimõõt muuta Alates umbes 1mm kuni 0,1mm Alarmi täpsus, asjaolu, et seda ei ole võimalik saavutada. Seetõttu peaks arvesse võtma rõhurelli, paberi aja, külgkorraldust ja muid tegureid, reguleerimise täpsust parima seisundiga kohanemiseks.

On väga oluline, et mõni operaator lülitaks selle avastamise funktsiooni välja leht-toitega Auto-feed Die Cutting Machine, mis on äärmiselt ohtlik. Kui vajutus - tavalise ja paberituvastuse väljaselgitamine - siis, kui paberiummistuse pressiosakond paneb paar kihti paberit koheselt peale, põhjustab autoõnnetus, seadme kahjustus ja õnnetus on väga raske hakkama saama.

Määrdeainete regulaarne väljavahetamine, brändi ühele lehele automaatne söötmine, lõikamismasina tehase dokumendid on väga ranged määrimistsükli tabel, seadmete eri osad vajavad määrdeainete kaubamärki, mudelit, eriti määrdeõli tsükli asendamist. Üldiselt põhiettevõtted ettevõtted vastavalt nõuetele brändi mudeli osta määrdeained, kuid tahtmatult määrdeainete regulaarne asendamine. Õlitsükli väljavahetamisel läheb palju seadmeid määrdejuhtimisega tegelevatele töötajatele, vaata, et kütusepaagis olev õli kulude kaalutlustel on endiselt väga selge, et uue määrdeainete plaani väljavahetamisest loobuda, lase seadmel endal töötada.