Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle
Banner

Lõikamise masin lõikekiirus

Oct 15, 2017

Moodsate masinate töötlemise areng, parandada kvaliteeti ja täpsust parandada tootmise efektiivsust, vähendada tootmiskulusid, lõikamine kõrge intelligentne ja automaatne lõikamine funktsiooni nõue ka on suurendada. CNC lõikamismasin arengut peab vastama kaasaegne mehaanilise töötlemise nõuetele. Lõikuri jaguneb leek lõikur, plasmalõikepingi, laser lõikamise masin, vee lõikamine jne. Laserlõikepink on kõige tõhusam, lõikamine täpselt ja lõigatava metalli paksuse on üldiselt väike. Plasmalõikuspink lõikekiirus on ka väga kiire ja lõikamine pinnale on teatud tõus. Suure süsinikusisaldusega terasest materjali eesmärk on leek lõikamise masin. Laserlõikepink on kõige tõhusam, lõikamine täpselt ja lõigatava metalli paksuse on üldiselt väike.

Kasutusala

Lõikamise masin kasutada metallist ja nonmetal tööstusharudes, üldjuhul võrdlus vesinikusüsteemi tootmisharu punktide täpset nagu lõigatud kivi, kivi lõikamismasin, vee lõikamise masin, nägin lõikur, lapiga ja plastist toodete keemilise kiu laser lõikamise masin, tera lõikamise masin, lõigates metallist materjale on leek lõikamismasin, plasmalõikepingi, leek lõikamismasin, CNC lõikamise masin sees ja käsitsi kahte liiki suurte, käsitsi, väike sportauto, kategooria poolautomaatsed, puhas manuaal, CNC, Pukk CNC lõikamise masin, konsooli tüüp CNC lõikamismasin, töölaua CNC lõikamise masin, interfingering lines nc lõikur ja nii edasi!

kulu

Kõige kallim laserlõikepink ja ka mingi tehnoloogia precision ja kõige tõhusam lõikamine seadmed, vee nuga lõikamismasin, leek lõikamise masin uuesti kulud on suhteliselt madal, plasma lõikamise masina kasutamise kõige väiksemate kuludega (ühiku)

Ülemise klaasi real või parandada tootmise erinevaid valime klaas automaatne spetsiaalse lõikuri, kuid ostmise puhul järgmist:

I. lõikamine täpsus

See üldiselt peab olema alla 0,5 mm ehitamist tööstus klassi; Auto helkur nõue aga alla 0. Olmm. Üldiselt on masinate tootjad pakkuda täpsusega pluss / miinus 0. 2 mm, kuid see ei näe toote kasutusjuhend kehtestamine, valgus peaks olema täielik, kui lõikamine programmi, toodete tegelik lõikamine täpsusega mõõta täpsusega vastuvõtmis test on meil tavaliselt tosin katse proov pinnale. Testides, saame täielikult mõista värvitelerites lõikamine platvormi ja sünkroonimise juhtimise süsteem.

2. lõikekiirus

Vastavad ettevõtete lõikamine täpsusega, saame rääkida kiirusest lühike lõikamine platvormi, sest tema silmad suurima kiiruse, on raske kindlaks teha, kas me kasutame lõikamise masin servo sõita tarkvara simulatsiooni funktsiooni kontrollimiseks kas mootor saavutada suurim kiirus. Ära lõigatud Lõikamiskiirus, suurendada lisamine ja kiirust vähendada. Telgede saab katsetada eraldi ja samaaegselt.

3. ladumise optimeerimise funktsioon automaat

Seal lõpus lõikamise masin, leiavad töö, üldiselt ei ole väga haritud inimesed kuivada, mille kohaselt vähendada masina kasutamine on lihtne ja arusaadav, Ida-Virumaa mahu ja töötlemise kulusid mitte liiga keeruline, muidu on väga taskukohane masinaid ei saa endale piinlik olukord. Tasub vältida vigu, toime on, sest omamaise klotsihoidikule klaasil on mõnikord tootevastutust. Graafik Raamatukogu eritüüpi lõigatud peaks olema rohkem paindlik, tuleks teha saaks osaleda paigutuse CAD graafik.

4. hooldus on mugav

I / 0 ja mehaanilised andurid signaali ei varustatud liiga palju tarbetuid lüliti ja lamp vähem nii palju kui võimalik, sest üks kord või mehaaniline seade on rikkis mõjutab lõikamise masin, komponendi tõrke tõenäosus on madal , vähem juhtmed on ka väiksem, lihtne leida süü ja osade asendamiseks, parim saab siluda kõik ekraanil I / 0 signaali riigi. Hoolduskulud on oluline tegur, mida tuleb käsitleda masina ostmisel.

5. energiasäästu

Lõikamine nõudmistele valmiks samal viisil lõikamine võimalusi energiatarbimisest võib tuua palju kasu ettevõttele. Üks on kaitsta keskkonda ja säästa energiat. Teine on päästa ettevõtte igapäevaste kuludega.