Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle
Banner

Die lõikamise masin stantsivormi kui lõhkemist Line lahendus!

Oct 18, 2017

Mõned kliendid küsis Xiao Bian ütles die lõikamine masina rikke, kuid ei tea, kus probleem, ja hiljem väike seeria tootjad kirjeldatud väike die lõikamine masina rikke, Xiaobian kuulnud juhtumitest teada hallituse lõikamise masin sureb kui plahvatuse line, siis mis on die lõikamise masin sureb, kui lõhkemist line see? Tavaliselt toote korter rõhu kohta sureb lõikamismasin die lõikamine või valmis volditud paber crack taandus. Selline olukord esineb sageli die lõikamine masina kere; kuidas käsitleda neid olukordi? Pole tükk mulgustamiseks masin Xiaobian öelda;

Esiteks, paber (plaat) on liiga suur, lühike rünnak line, seekord hallituse lõikekõrgus traat valik peaks olema mõistlik.

Teiseks teraspleki pärast paberi lõhkeaine liin, seekord peaks olema õhuke padi.

Kolmandaks, die lõikamise masin surve on liiga suur, kui lõhkeaine rida, seekord tuleks vähendada survet, et jäätmete külg lihtsalt erinevad.

Neljas, taandus hallituse või liiga paks raamat lõpuks taandus kitsas, lõhkeaine rida. Tuleks kasutada sobiva paksuse taandus sureb, taandus laius kuni mõõdukas.

5, paberi karge, madal veesisaldus, eriti läbi kõrgel temperatuuril poleeritud paber, stantsimisega kui lõhkeaine rida. Sel ajal surra enne esimese raamatu niiskus saab halva vee paberi vett, lisada vett sisu, nii et tase veidi paindlik ja seejärel sureb lõikamismasin. Pärast, kui die-lõikamine kasti kui lõhkemist line juures vett vähendada plahvatuse line olukord kortsu.

Kuus, Prindi suur ala sinine või must ja tume värv välja stantsitud pärast lõhkeaine värvi plahvatuse line välimus. Printimine, lisada või lisada tindipildi lisaained tumeda tindiga tint paberil ühinemine suurendada, vähendada plahvatus värvi, lõhkemise line välimus.

Seitse, lõigata paberi pulber pessa lõhkeaine Real kogunemine. Ettevõtjatele tuleks kohe likvideerida puhta paberi, välisriigi asja jne.