Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle

Kuidas külmpress masin töötab?

Jul 12, 2017

Cold Press Machine, me oleme igapäevaelus, tööd kasutatakse sageli, kuid ei tea, kas "hüdrauliline vajutage" kõik on, kas teada? Cold Press Machine töötab ligikaudselt punktide kujul: kruvi tüüp, hüdrauliline tüüp. Üldine hüdrauliline külmpress Masina jõudlus kõigis aspektides parem. Hüdrauliline külm Press Masin töömüra on väike, kiire kiirus. Hüdraulilise külmpressimise masina peamised komponendid on peamiselt: hüdraulikasüsteem, elektriline juhtimissüsteem, surveplaat ja keha koostis.

Peamine hüdraulilise külma pressmasina struktuur

Peamiselt: hüdraulikasüsteem, elektriline juhtimissüsteem, surveplaat ja kehaehitus.

Hüdraulikasüsteem: koosneb silindrist, kütusepaagist, õlipumba, õlipumba mootorist, juhtimisklapi plokist ja manomeetrist. Tank on täidetud õliga, mis pumbatakse õlipumba abil, et juhtida pumbaõli. Õli saadetakse silindrisse, ühendades torud silindri töö tegemiseks. Surveklapp võib pressimisprotsessi abil avaldada survet tagasi, mängib sujuvat rolli, elektromagnetilist palli. Ventiili kasutatakse süsteemi poolt seatud rõhu säilitamiseks ja rõhu näitamiseks kasutatakse manomeetrit.

Elektriline juhtimissüsteem: peamiselt põhi- ja juhtimisahelaga, automaatklemmide, kaitsmete, ajami kontaktori, ajami mootori, solenoidventiiliga lüliti, näiteks ülekoormus, lühise, rõhu kadu ja alapingekaitse.

Plaadi tasakaalustusmehhanism: peamiselt tasakaalu tõstmine, tõsteseade, pöörlev võll. Fikseeritud pöörlemislaagri koostis, vasak ja parem kahe fiksaatoriga varustatud tasakaalustatud riiul. Pöörleva võlli kaks otsa on fikseeritud tõsteseadmete abil. Pöörleva võlli mõlemad otsad on varustatud laagritega, et oleks võimalik pöörleva võlliga paindlikult pöörata. Kui tõsteplaat tõstetakse, siis tõsteplatvorm ei tasakaalusta riiulit? Pöörake, nii et tõsteprotsessi surveplaat oleks alati tasakaalus.

Plaadid: koosneb ülemisest plaadist ja alumisest võllist. Ülemine ja alumine plaat on keevitatud profiilid ja terasplaadid, töötasapind keskmise freesmasina abil suurelt freesmasinalt, et tagada sile ja sile tööplaat. Ülemine surveplaat on ühendatud silindri silindrilindiga ja surveplaadi tõstmine ja langetamine toimub silindri tõstmise ja langetamise teel. Surveplaadi all otse keevisõlme keevitusseadme külge. Kogu konstruktsiooni kinnitamine.

Füüsiline külg: keevitatud plaadist terasest, kompaktsest struktuurist, hea tugevusega.