Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle

Kuidas sureb lõikamismasin probleemi lahendada ei ole sile paber

Oct 30, 2017

On erinevaid põhjusi, miks paber ei ole sujuv, peamiselt paberi deformatsioon, prinditud pind on liiga sile või muu mehaanilise rikke põhjustanud.

(1) raamatus ei ole sile paber deformatsiooni tõttu

Nagu die-lõikamine protsessi lõpus trükiprotsessi, paberi pärast arvu lihtsal viisil eriti pärast kõrge temperatuur, deformatsioon, protsessid kõrgsurve poleerimine. Kui film on tõsisem paberi deformatsioon, seejärel Feida sageli ei saa sile paber.

(2) prinditud pind on liiga sile paber põhjustatud ei ole sujuv

Pärast õhukese kattega toodete tõttu selle pind on liiga sile, vaid ka paberi tekkinud mõningaid raskusi. Juhul, kogenud ettevõtjad teevad tööst enne paber, nagu: paberi, lisada natuke paberit paberi kiilu või paberirull hoida paber ette, kui paberi ette mängida pool, koputab paberi tööd või kiirus on sureb lõikamismasin vähendamiseks, üldiselt saab sellest problemaatikast.

(3) mehaanilise rikke põhjustas Imemisraskused

Feida iminapaga IMI ei piisa, et lennukis kuhja asukoht ei sobi, eeskirjad ei ole täpne ja muud mehaanilised põhjused põhjustab protsessi toitmine paberi esiotsaga, lehed, tühi ja muud tõrked. Kui sureb tavaline välditakse lõikamise masina hooldus- ja mehaaniliste osade korrigeerimise tõttu põhjustatud Imemisraskused mehaaniline rike.