Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle
Banner

Sissejuhatus kolme liiki lõiketeradest

Jun 21, 2017

Täna, Xiaobian koos teiega turul ühise die-lõikamise masin on kolme kategooria: korter surve-die lõikamismasin, flat-die die-lõikamise masin ja ümmargune rõhk ümmargune die lõikamise masin.

Mida me kõik teame, et kolme tüüpi surma lõikamise masin, milline turg on ulatuslikum? See on lamedate survetükkide lõikamise masinaga lameda surveotsimise masin võrreldes teiste lihvimismasinatega, mis on lihtsa konstruktsiooniga, hõlpsasti hooldatavad, hõlpsasti töödeldavad, hõlpsasti asetatakse surutõmbevõtuavad, sobivad lehe erineva kaaluga, hallituse jaoks. Seeria eeliseid, seega on see lai valik turge.

Kuid selle puudused on ka ilmsed, näiteks vajab see palju töörõhku, mille tulemuseks on tööjõumahukus, madal tootmismaht. See on lai valik rakendusi, mis sobivad kotid, kleepikarpid, gofreeritud karpi lõikamine. \

Järgmised väikesed seeriad teiega lameda surve all Die Cutting Machine: lamedapõhjaline lõikamismasin, mis pärineb peamiselt Heidelbergi varajasest surveprintimise masinast ümberkujundamise teel, on selle eelised ilmsed: selle töö tõttu on tegemist liiniga Contact, masin Survevalu on ainult väike surve, mistõttu masina koormus on suhteliselt stabiilne.

Selle tagajärg on see, et tänu sellele, et Die lõikamismasin ja pressrullik on hõlpsalt rullitud ja nihkunud, on rakendusvahemik suhteliselt kitsas. See on üldjuhul sobiv paberist lõikamiseks, mille kaal alla 400 g / m2, ja sobib eriti paberilõikamiseks ja alumiiniumfooliumi galvaniseerimiseks. Paberi lõikamise protsessis tuleks tähelepanu pöörata paberkiudude suundale, üldine peaks olema paralleelne rulliga teljesuunas, muidu põhjustab see tõsist paberi venitusfunktsiooni.

Viimane väike seeria teiega ümmarguse surve all Die Cutting Machine: ümar surve Die Cutting Machine on trumli pidev töötamine, seega on selle töö efektiivsus võrreldes teiste Die lõikamismasinaga kõrgeim, eriti sobilik masstoodangu jaoks, kuid see On selle tõttu, et see vähendab kiirust, mille tagajärjel ei ole mõnikord võimalik garanteerida nõutavat survestamise täpsust. See on sama mis ringikujulise survega lõikamismasin, joonistusprotsessi lõpetamiseks liinipõhise printsiibi kasutamine, seega on Die lõikamismasinas väike rõhk ja survejaotus on ühtlasem, nii et masina koormus on suhteliselt stabiilne.

Kuid selle Die Cutting Machine versioon on kaardus kumeraks pinnaks, nii et plaadil ja plaadil on tülikamad tehnilised raskused suhteliselt suured, plaadi maksumus on suhteliselt kõrge, ümmargune rõhk ümmargune die lõikamisseade vajab Die Cutting Machine kui lame Die -lõikuv versioon kulude 25 kuni 100% kõrgem. Ümmargune rõhk ümmargune survevalu masin kasutatakse peamiselt gofreeritud toodete surma lõikamine ja kaubamärgi online die-cutting, praegune turuosa on väga madal.

Ülaltoodud on tasapinnalise surve lõikamise masin, lame surve Die Cutting Machine ja ümmargune surve ümmargune lõikamismasin kolme tüüpi Die Cutting Machine lühitutvustuse, lootes, et tuua teid aidata.