Sissejuhatus lõikamismasina teguritesse

Milline Die lõikamismasin?

1, ümmargune surve Die lõikamise masin

Rull on samaväärne muljetussilindriga, suruge lõikamisrõhk; Teine on rull-noa vorm. Roller nuga vorm on kaks peamist kategooriat puidust ja metallist, endine peamiselt surutud lõigatud väga paks lainepapi, millel on keemiline korrosioon või elektrooniline graveerimine meetod metallist trummel noa vormi, peamiselt isekleepuvaid etikette ja kaubamärgi lõikamine, seal On ka metallist rull-noad die kasutatakse peamiselt tippkvaliteediga pikaajalisi tooteid, kasutades purustamiseks või nihutamiseks tüüp.

2, ümmargune surve suru lõikamismasin

Ümarrõhk Die Cutting Machine turu rakendamisel harva, ei ole professionaalne tootja, siin ei korrata neid.

3, lamedat survet Die lõikamismasin

Flat Die Cutting Machine on praegu kõige levinum tüüp, kuid ka kõige kodumaiste ja välismaiste tootjate mudeleid.

1, Die Cutting Machine surma lõikamise plaat, kui keeruline kuju või korraldatud palju elusaid osi ja surma lõikamise punkt on väga väike, väga vähe, on lihtne versioonis kerkimine. Selles punktis peaks olema asjakohane punktide arvu suurendamiseks, kui võimalik, peaks olema tooriku pikkuse pikkus ja paberi suund, et säilitada püsivus.

2, kui elastne lint (või käsn) on liiga pehme, ei suuda paberit edukalt põrkata, põhjustab see ka lahti. Sel ajal peaks kasutama kõrgekvaliteedilise elastse lindi (või käsnaga) tugevat kõvadust, head elastsust.

3, surve rida on liiga vara, et käivitada väike versioon olulistest põhjustest. Pärast tõmbe lõikamist, kui liikuv platvorm on allapoole, kuigi paber on nugerliinist elastne lint (käsn), aga kuna elastsed lindid (käsn) on üldiselt kõrgemad kui nulli 2 kuni 3 mm, seekord, kui Käepide rea Alustamiseks liikumist, kuna elastne lint (käsn), surub ikkagi paberit survelõikelisel põrandal ja kergelt pisaratta lahtisest versioonist põhjustatud paber. Selles punktis peaks olema lõtv katkendlik mehhanism ja ratastelgede sidestusmuhv, et liikuv platvorm kohandada ülemisest surnud punktist allapoole 7 kuni 8 mm (lainepaber, kui lõikamine peaks olema 10 kuni 15 mm), hakkas rõhureaktsioon liikuma .