Rafineerimine meetod hüdrauliline külma vajutage masina

Hüdrauliline külma vajutage masin on külm vajutage masin, mis on võrreldes üldise külma vajutage masin, hüdraulilised külma pressi kõigis hea jõudluse ja madala müratasemega, kiiruse tõstmiseks. Hüdrauliline külma vajutage masina töö juba mõnda aega vajadust täita külma vajutage masina hüdroõli erimeetod tankimine järgmiselt:

1, arm paigutatud paralleelselt raja suunas ja keerata vasakule pööramist 45 ° seisukohta, et kopp silindri kolvi rod sirutatakse, täielikult sissetõmmatud aeglaselt mööda buum, rod silindri kolb rod kühveldada kopp nii kohapeal ja lülitage kohta f mootori, avatakse tank Väljalaske klapp, tõmba käepide toimimise, pedaali mitu korda vabastada vähenesid süsteemi ülejäänud mass.

2 bensiini põhjalikult puhastada, Toruühendused, pump ja Alalisvoolumootorite pistikutesse, paned pistiku õli, kütuse sissevalamisava üla-ja allservas õli äravoolu ja seda ümbritsevate kütusepaak.

3 avage õli äravoolu ventiil ja Põhja õli äravoolu pistik, nii et kogu vana õli õli paaki õli.

4, kütusepaak kütusepaak eemaldada, eemaldada kütusefilter, kontrollida allosas tank ja selle kõrval, siis nurgas järelejäänud õli sisaldab metalli või muud lisandid. Puhastage paak, esimene diisel puhastamine kaks korda ja siis kasutada suruõhuga sees kütusepaak. Kontrollige, kas sise-nurgad on asulareoveepuhastite, lisandid jne, kuni saab puhastada nii kaugele ja lõpuks loputatakse uus õli uuesti.

5, torud lammutamine.

6, eemaldage kõik filtri filter süsteemi. Filter asendada, tuleb hoolikalt jälgima filter metalli ja muud lisandid või ilma, et sa aru süsteemi kulumise osa.

7, lase hüdraulika peapump, pöörlev mootor, jalutamine motor süvend vana õli sees ja täidetud uue õliga.

Hüdrauliline külma pressi MachineCold vajutage masina tankimist meetodi kõigile hakata siin, kui olete huvitatud meie tutvustus sisu, võite sirvida meie ametlikul kodulehel või telefoni teel ühendust meie tootjad mõista.