Hüdro külmpressimismasina rafineerimismeetod

Hüdrauliline külmpressmehhanism on külma vajutamise masin, võrreldes tavalise külmpressimise masinaga, hüdraulilise külma pressimismasinaga kõigis heade jõudlusega seotud aspektides ja madala müratasemega, tõstekiirusega. Hüdraulika külmpressimise masin töötab mõnda aega, vajadus täita külmpressimasina hüdroõli, spetsiaalne tankimisviis järgmiselt:

1, asetatakse ratas paralleelselt raja suunas ja pööratakse vasakule pärast 45 ° positsiooni pööramist, nii et ämblik silindervarras tõmmataks täielikult välja, tõmmitsa silindri kolvivarras täielikult tõmmataks, tõmmake aeglaselt noolt, nihutage kopp Kopp Maandage ja seejärel lülitage mootor välja, avage paagi vabastusventiil, tõmmake käepidet edasi-tagasi, pedaal korduvalt, et vabastada kaal, mis on põhjustatud süsteemi jääkrõhust.

2 puhastage bensiiniga põhjalikult toruühendusi, pumba ja mootori pistikut, asetage õlipistik, kütusepaak kütuse täiteava ülaosas ja õli äravoolu põhja ja selle ümbrus.

3, avage õli tühjendusventiil ja õli tühjenduspistiku põhi, nii et kogu vana õli õli õlipaak.

4 avage kütusepaagi kütusepaak, eemaldage tankimisfilter, kontrollige paagi põhja ja selle külg, jääkõli nurgas on metallipulber või muud lisandid. Puhastage põhjalikult paak, kõigepealt kaks korda puhastage diislikütust ja seejärel kasutage kütusepaagis suruõhku. Kontrollige sisemisi nurki, kas seal on jääkreostus, lisandid jms, seni puhastage ja loputage uus õli uuesti.

5, toru lammutamine.

6 eemaldage kogu filtri jaoks süsteemi filter. Vahetada filter, on vaja hoolikalt kontrollida filtrit metallpulbri või muude lisanditega või ilma, et saaksite mõista süsteemi kulumise osi.

7, lase käia peamised hüdropump, pöörlevad mootorid, jalgsi mootoriruumi sees vana õli ja täis uut õli.

Hüdraulika külmpressi masin kütuse tankimise meetodi jaoks kõigile siin tutvustamiseks, kui olete huvitatud meie sissejuhatuse sisust, võite sirvida meie ametlikku veebisaiti või telefoni, et meie tootjad saaksid seda mõista.