Hüdraulilise freespinki energia säästmise juhtimise arengusuund

Hüdrauliliste freespinkide energiasäästu juhtimise arengusuund.

Hüdraulilise lihvimismasina valdkonnas on energiasäästu juhtimise eesmärk mitte ainult kütusesäästlikkuse parandamine, vaid ka rea efektide saavutamine, mis vähendab kasutuskulusid. Andmete kohaselt on hüdraulikasüsteemist ligi 40% masinaehitusest tingitud riketest ja umbes 15% veast tuleneb mootorist. Energiasäästlik tehnoloogia võib parandada mootori võimsuse kasutusvõimalusi, vähendada hüdraulikasüsteemi, elektrisüsteemi kadu ja laadida vajalikku võimsust, et paremini ühitada, vähendada mootori ja hüdrauliliste komponentide töö intensiivsust, parandada seadme töökindlust kasutusel.

Sisemiste ja välismaiste arengute arengust tulenevalt on hüdraulilise freespinki energiasäästlik kontroll järgmiste suundumuste puhul:

1) alates 1980ndate aastate algusest on insenergeneraatoritele rakendatud elektrohüdraulilise suhtelise juhtimise proportsionaalset juhtimist ning seda on laialdaselt kasutatud hüdrauliliste lõiketerade puhul. Insenertehnikates kasutatav elektrohüdrauliline proportsionaalne tehnoloogia võib säästa keerukat, suurt hüdraulilise signaaliülekandeliini, elektrisignaali edastamise hüdrosüsteemi parameetrid mitte ainult ei kiirenda süsteemi reaktsiooni ja muudavad kogu hüdraulilise suruga lõikamise süsteemi mugavamaks ja paindlikumaks. Pärast 90-ndate perioodide sisenemist suureneb arvutitehnoloogia väljatöötamise, elektrohüdraulilise proportsionaalse juhtimise ja "intelligentse", elektrohüdraulilise proportsionaalse pumba ja proportsionaalse ventiili kasutuselevõtt, seega ilmus "intelligentne hüdrauliline lihvimismasin". Mis hõlmavad peamiselt järgmisi aspekte: kõigepealt arvutid saavad automaatselt jälgida hüdrosüsteemi ja diiselmootori tööparameetreid nagu rõhk, diiselmootori pöörlemiskiirus vastavalt nendele parameetritele ja automaatselt kontrollida kogu hüdraulilise keerme lõikamist Liikuv süsteem töötab kõrge efektiivsuse ja energiasäästuga. Teiseks võib see mõne poolautomaatse toimingu (nt lame, nõlv jne), mis vähendab juhi oskust, täiustamist, kuid töö kvaliteeti saab oluliselt parandada Kolmandaks saab rikke diagnoosi teha vastavalt tuvastatud tööparameetritele, et hõlbustada Hydraulic Die Cutt Mas masin. Hüdraulilise freespinki jõudlus on oluliselt paranenud.

2) diiselmootoriga elektriline pihustusseade on traditsioonilises mehhaanilise kiirusreguleeriva diiselmootoriga, diiselmootori jõudlust mõjutavad kütusepumba ringleva naftavaru ja õli sissepritsimise varajane nurk, mille pöörlemiskiirus on Veelgi raskem edasi arendada. Pärast diiselmootoriga efi juhtimisseadme rakendamist saab muuta pumba tsüklit ja kütuse sissepritsimist. Nurk ei mõjuta enam pöörlemiskiirust, seega võimaldab hüdrauliline lõikamismasin tööle parimal tingimustel ja kiirendab vastuse kiirust. Diiselkütuse elektrilise pihustuskontrolleri arendamine on oluline osa hüdraulilise lihvimismasina energiatõhususe parandamiseks.

3) koormusandur kontrollib alates 1970. aastast koormustundlikku juhtimist ja masinaehitusseadmete hüdrauliliste komponentide tootjad on käivitanud mitmeid seonduvaid tooteid. Süsteemil on hea energiatõhusus ja manööverdusvõime ning isegi lihttöötlemata juhid saavad kiiresti kohaneda. Proportsionaalne jaotusventiil edendab veelgi koormustundlikku tehnoloogiat hüdraulilise lihvimismasina kasutamisel, muudab manööverdusvõime hüdraulilise lihvimismasina täiustamiseks, lahendab lääneriigid oskustööjõu puudumise tõttu. Seetõttu suureneb nõudlus koormustundliku juhtimisega hüdraulilise freesimismasina järele arenenud riikides.

4) kuus mitmevoolulist klapi on endiselt olemas Kuigi neljapoolse klapi koormuse sensorsüsteem võimaldab täpseid toiminguid, kuid mitte kõik olukorrad nõuavad täpseid toiminguid, ja kvalifitseeritud juhid saavad täpse toimingu tegemiseks kasutada ka koormaandurit. Veelgi olulisem on see, et koormustundliku süsteemi kõrge hind piirab selle rakendamist arengumaades. Praegu kasutavad paljud maailma kuulsad hüdraulilised lõikamismasinate tootjad, kes kasutavad mõlemat hüdraulilise lõiketöömasina koormusandurit kasutavat neljapoolset klapi juhtimist, kasutada kuus klapi hüdrosüsteemi, nagu hüdraulika positiivse ja negatiivse voolu juhtimine Die lõikamismasin. Mature tootmistehnikad ja madalad hinnad võimaldavad kuuepoolsel multikanalilisel ventiilil töötada jätkuvalt.

5) veelgi parandada ventiilijuhtimise ja energiasäästu juhtimist kuus hüdraulikasüsteemi mitmetasandilist klapi, on veel võimalik parandada mitmeid kohti, nagu manööverdusvõime, energia säästmine, kuna hüdrauliline lõikamismasina tehas on ikka veel Välismaal õppima.

6) multifunktsionaalne kombinatsioon, et parandada hüdraulilise freespinki jõudlust; erinevate energiasäästumeetmete kombinatsioon on laiem. Eelmises süsteemis on hüdropump integreeritud paljude funktsioonidega, kuid mitmete tingimuste piirangute tõttu ei tohi olla rohkem kui kolm. Nagu joonisel 14 kujutatud hüdropump, on integreeritud rõhk katkenud, on vooluhulga juhtimine ja võimsuspiirangute funktsioon, mis praegu on turul suhteliselt populaarne, on igasugune hüdraulilise pumba põhimõtteline skeem, samuti on integreeritud erinevaid funktsioone. Hüdraulika tehnoloogia arendamisega on võimalik integreerida pumba rohkem funktsioone.

7) muutuva parameetri juhtimine, et paremini kohaneda igat liiki hüdrauliliste lõikurmasinate koormuse nõuetega, mõnede sisemise kontrollkomponentide dünaamilise süsteemi korral ei ole enam fikseeritud väärtusega seatud parameetrid, vaid võivad töötada koos hüdraulilise freespinkiga Konkreetne olukord ja muutused. Näiteks EX-seeria EX-seeria tootmises Hitachi ehitusmasina hüdrauliline lihvimismasin, koormusanduriga seatud survekompensaatori diferentsiaalrõhk võib muutuda vastavalt töötingimustele, parandades hüdraulilise lihvimismasina tööd. Tuleb ennustada, et tulevikus hüdraulilise lihvimismasina elektrisüsteemiga saab reguleerida rohkem kontrollparameetreid, muutes hüdraulilise lihvimismasina efektiivsemaks ja lihtsamaks.

8) pump - mootori sobitamise juhtimine veelgi "intelligentne" abil arvuti juhtimistehnoloogia, pump ja mootori sobitamise kontrolli edasi arendada "intelligentne", nende kahe kombinatsiooni saab täpsemalt, et realiseerida kontrolli integreerimine . Selles juhtimispuldis saab kontroller vastavalt töötingimuste muutmisele, hüdropump ja mootor automaatselt reguleerida, garanteeritud väljund töö vajadustele, madalaim kütusekulu.

company.jpg