Külma pressimismasina hooldus ja korrashoid peaks pöörama tähelepanu meetodile

Nagu ütleb, on hea masina hooldamise ja hooldamise masina igapäevase töö säilitamine, mis mitte ainult ei suuda parandada tootmise efektiivsust ja vähendada hoolduskulusid, vaid ka inimesi, kes töötavad mehaaniliste toodete puhul emotsionaalse väljendusena. Aga Linyi puidu Linsen masinad öelda, et hooldus on pöörata tähelepanu ka meetodeid ja tehnikaid, ebaõige hoolduse mitte ainult ei suutnud saavutada soovitud tulemusi, vaid ka ettenägematu kahju masin ja ettevõte, et tuua majanduslikku kahju.

Hooldus ja hooldus toimub eraldi, külmpressimise masina igapäevane hooldus hõlmab:

1. Masina puhtana hoidmiseks tuleb ülekandeosad ja pöörlevad ühenduspunktid määrida. Ärge pange masinale prahti.

2. Kontrollige silindriääriku aega ning silinder ja kruvide kinnitusääriku ülemine plaat on lahti ja õigeaegne pingutamine; Kontrollige, kas õliringlus on leke ja õigeaegne remont; Kontrollige surveplaadi positsioneerimisrulli ja tõstetasakaalu käiku, riiuli kasutamist;

3. Kontrollige õli paagis üks kord nädalas: on oluline kontrollida, kas õli on määrdunud ja õigeaegselt asendatud. Kas õli on piisav ja aja täitmine? Hüdraulikaõli võib valida Great Wall 68 #, Mobil MOBIL: DTE26 kulumisvastase hüdraulikaõli.

Külma pressimismasina hooldamine käitamise ajal hõlmab masina käitamist vastavalt õigele töömeetodile, on rangelt keelatud töödeldav detail suruda esialgsest projekteerimisprotsessi vahemikust kaugemale. Toorik on asetatud õigesse asendisse ja surve ja ebaühtlane rõhk on rangelt keelatud.