Külma pressimismasina hooldus on väga oluline

Külmpress masin on üks puidutööstuses kasutatavatest masinadest. Seda kasutatakse peamiselt plaatmööbli liimimiseks ja vineerimiseks. Pärast külma pressimismasina kasutamist hooldustööde teostamiseks külmpressimasin. Cold Press Masina hooldamine on komplekt standardeid. Kui me otsa saame, kuidas külma pressimismasina säilitada? Siin kõigile tutvumiseks.

1, pärast iga klassi lõppu tuleb pressi puhastada ja veenduda, et kruvi on puhas.

2, iganädalased turbiinid, labad, määrimisvedru, tõstekruvi ja pähkli täituv õli. 3, silindriõli pind tuleb hoida vahemikus 25-45 mm, näiteks õlipind alla 25 mm, tuleb täita hüdraulikaõli, kütusepaak, peate kõigepealt ülemise ja alumise laua padi üle 100 mm kõrguse ploki ja seejärel täitma Õli käitamine. 4, silindri kolvi ärevus või terav heli, tuleb gaas tühjendada

5, on reisi kasutamisel rangelt keelatud silinder, et keelata surve või rõhu vähendamine töötlemise ajal.

Cold Press Masina hooldus on väga oluline, hooldus ainult külmpressimise masina ebaõnnestumise vähendamiseks, Cold Press Machinei tööiga pikendamine, külmpressi masinaga seotud sisu lisamine, palun külastage meie veebisaiti või võtke meie tootjatega ühendust telefoni teel Rohkem

Mõistke Cold Press Machinei hinnast, et kõigepealt mõista seda seadet või teada hinda, kuid ei tea, kuidas seda kasutada! Henanis toodetud Cold Pressi masinaseadmete tootjad on palju, kuid väga tundlikud Cold Press Machine tehnoloogia ei ole vähe, kui soovite osaleda Cold Press Machine projekt, peame leidma professionaalse tootjad, et saada seadmeid ja teenuseid.

Meie tehniline personal annab täna teile järgmised teaduslikud teadmised külma pressimismasina kohta:

Külmpress masin, see tähendab külm ja kuiva kompressor. Veeauru kogus suruõhus määratakse suruõhu temperatuuril: suruõhu temperatuuri vähendamine, et vähendada veeauru sisaldust suruõhus, säilitades samal ajal suruõhu rõhu sisuliselt konstantsena, ja liigne veeaur Kondenseerub Into vedelikku. Külm ja kuiv masin (külmkuivati) on selle põhimõtte kasutamine külmutusseadmete abil suruõhu kuivatamiseks.

Külmpressi masin on jagatud kruvikülma pressimismasina ja hüdraulilise külma pressimismasinaks. Üks kruvi külma pressmasinaga on turbiin, pikaajaline hooldus, haavatav. Hüdrauliline külmpressmehhanism. Lihtne lekkida ilma sagedase hoolduse, suure tõhususega. Cold Press Masina hind, isegi kui turul on sama mudel, ja me tahame pakkumist pakkuda, võib soovida Xinxiang Kim Li puusepatööd, ettevõtte mitmesuguseid külmpressimasinaid mõistliku pakkumise säilitamiseks ja alati kasutaja Väärtuslik kohtuda.