Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle

Põhjus, miks vähendatakse täpsus sureb lõikamismasin

Oct 18, 2017

Üks positsioneerimise versioon die-lõikamine või die-lõikamine on lubatud. Masin pikaajaline kasutamine põhjustab die-lõikamine raami või die-lõikamine plaat kui positsioneerimise blokeerida kulumine, et vahe on liiga suur ja viia vähendada lõikamiseks täpsust. Asendi plokk juuni sel ajal. Pool plaadi kulumist positsioneerimine on oluline tegur side paigutamisel ei ole lubatud. Selle helistamise paigutuse, ei ole piisavalt hea kulumine korvata, põhjustavad halva asendi pool täpsus. Asendada selle liigutamise plaat praegu.

Teiseks, enne ja pärast positsioneerimine pendli asukoha kaugus on liiga väike. Kuna ise turustusketi pikkusest tõrke, positsioneerimise on liiga väike, siis esi- ja paigutus ei ole kõrvaldanud keti viga, mõjutas die lõikamine täpsust. Siinkohal tuleks kohandada enne positsioneerimise pendli kruvi või pärast positsioneerimine pendli cam seisukohta, et eesmiste ja tagumiste paigutus raam lõpetada hambaid 2 mm ~ 3 mm vahemaa on asjakohane.

Kolmandaks gripper surve on liiga väike või ebaühtlane. Kui haaratsiga 's aktiivne hambaravi elastsus on väiksem pikaajalise kasutamise tõttu, põhjustavad paberi ja ülekandmise käigus, mis otseselt mõjutavad die-lõikamine kukkumise. Ebaühtlane surve vahel ka haaratsid võib paber kaasa kallutus. Sel ajal tuleks muuta aktiivse hambaid. Lisaks fikseeritud hambaid horisontaalne pikkus peab olema ka kooskõlas, muidu see võib gripper paberi kokkupõrke või gripper paberi kortsud, lõikamiseks täpsust mõjutavad.

Neljas, papist edastusprotsessi peamine sõita keti kulumise ja pisar venivus, kas otseselt mõjutada positsioneerimistäpsus enne stantsivormi. Siinkohal asendada kett. Vahelduva mehhanismi kanda, tulemuseks hammaste rida stop või alustama närvitsema, mõjutab ka die lõikamine täpsust. Kui üldiselt ainult mõjutada selle täpsust, seekord, tuleks õigeaegne hooldus.

Eespool nimetatud nelja punktiga on die lõikamise masin die lõikamine täpsus ei ole kõrge mehaanilised põhjused, vajadus ning hooldustöötajate masin hooldus, õigeaegne kontroll ja hooldus tagamaks, et nende parim kasutusviisist Die lõikamise masin.