Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle

Põhjus, miks täpseks lõikamismasinaks on vähendatud

Sep 27, 2017

Üks, positsioneerimise pealekandmis- või pealekandmisversioon ei ole lubatud. Masina pikaajaline kasutamine põhjustab positsioneerimisploki kulumispindade lõiketera või survelõikamise plaadi, nii et lõhe on liiga suur ja vähendab lõikamise täpsust. Positsioneerimisplokk tuleks praegu vahetada. Külgmised positsioneerimisplaadi kandmised on külgmiste asendite oluliseks teguriks. Kuna valimise positsioon ei ole piisava kulumise korral piisav, põhjustab see halb positsioneerimise külje positsioneerimistäpsust. Sel ajal asendage külgmist positsioneerimisplaati.

Teiseks, pendli positsioneerimiskõrguse positsioneerimine on enne ja pärast liiga väike. Kuna ahela enda pikkusel on teatud viga, kui positsioneerimiskaugus on liiga väike, siis ei suuda eesmine ja tagumine positsioon eemaldada kettvea, mõjutades seeläbi lõikekiiruse täpsust. Selles punktis tuleks reguleerida enne pendelkruvi positsioneerimist või positsioneerimise pendelklambri positsiooni, nii et eesmine ja tagumine positsioneerimisraam hammaste peatamiseks on 2 mm ~ 3 mm kaugusel.

Kolmandaks on haaratsite surve liiga väike või ebaühtlane. Kui hambaproteeside aktiivne hamba elastsus pikaajalise kasutamise tõttu muutub väiksemaks, põhjustab see paberi libisemise või langemise ajal ülekandeprotsessi, mis mõjutab otseselt survestamise täpsust. Hõõglampide ebatasanev rõhk võib paberit põhjustada. Sel ajal peaks aktiivsed hambad muutma. Peale selle peaksid horisontaalse kõrgusega fikseeritud hambaharjad olema ühtlased, vastasel juhul võib see olla hõõuvõtupaberi kokkupõrke või haaratsipaberi kortsus, mis mõjutavad lõiketäpsust.

Neljandaks, kartongi ülekandemenetlus, peamise ahela kulumine ja rebenemise pikenemine mõjutavad otseselt positsioneerimistäpsust enne surumist. Sellel hetkel asendab kett. Pöörleva mehhanismi kulumine, mis põhjustab hammasröögi peatuses või käivitub värisemise protsessis, mõjutab ka lõiketüki täpsust. Sellisel juhul mõjutab üldjuhul ainult positsioneerimistäpsus, seekord peaks olema õigeaegne hooldus.

Ülaltoodud nelja punkti on Die Cutting Machine surra lõikamise täpsus ei ole kõrge mehaanilised põhjused, vajadus operatsiooni ja hoolduspersonali masin teha hooldus, õigeaegne kontroll ja hooldus, et tagada parim töörežiim Die lõikamise masin.