Töö põhimõtte lamedamad sureb lõikamismasin

Praegu on kasutajatele kõrge kvaliteediga nõuete trükitooted kasvab, box on ka üha keerulisemaks. Et säilitada viga vahemikus ± 0,15 mm, kas tuleb kvalifitseeritud sureb lõikamismasin. Samal ajal tähelepanu reguleerimine samme, eriti toitlustuskeskusesse ja paber enne määruse aeg jõuda.

Tööpõhimõte: korter die-tüüpi die lõikamine masin die-lõikamine platvormi ja lõikemehhanism kuju on lame. Juhtkujundi kinnitatakse korter laval ja leht pannakse kopeerimisaluse (madalam kopeerimisalusele). Töö, die-lõikamine plaat fikseeritud fikseeritud, surve plaadile väntvõlli keps, kolb algatusel, mistõttu platvormi kaudu ja surve plaadile sidur pidevalt surve, iga rõhk tuleb saavutada die-lõikamine aeg. Ühine korter rõhu sureb lõikamismasin vertikaalne sureb lõikamismasin ja horisontaalne sureb lõikamismasin, kaks. Praegu vertikaalne sureb lõikamismasin on peamiselt kohandatud korter rõhu korter masin; ja horisontaalne die lõikamise masin struktuuri ja mustvalge trükkimiseks masin on nagu tema söötmise osas, vormitud osaliselt, selle olulise osa ja mõned on automaatne puhastus seadmed ja muud komponendid.

Eelised ja puudused: korter survet sureb lõikamismasin muude seadmetega die-lõikamine on lihtne struktuur, lihtne hooldada, lihtne töö, lihtne asendada die-lõikamine taandus plaat, sobib eri materjalide Die lõikamine täpsus ning mitmeid eeliseid, seega on mitmeid turge. Kuid selle puudused on ka ilmne, näiteks see vajab palju tööpinge, tulemuseks tööjõu osatähtsus, madal tootmise efektiivsust. On mitmeid rakendusi, sobib Volditud pappkarpidesse pakitud, kleebi karbid, gofreeritud kasti die lõikamine taandus ravi, on enam levinud kodumaiste stantsivormi seadmete kasutamine.