Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle
Banner

Swing Arm Cutting Machine turul on küllastusperiood

Jul 18, 2017

Swing Arm Cutting Machine turul on siin olnud küllastusperiood

Kivide lõikur vibroõlg vastavalt erineva sügavusele lõigatud kivi töötlemiseks, saab töötlemiseks kivi alla 1 m3, võib omakorda, oluliselt säästa kivi ressursse, mis soodustab ka keskkonnakaitset. Erinevat tüüpi kivimaterjale saab masinasse ja masinasse töödelda väikese kivimaterjali tõhusa ja efektiivse kasutamisega, et muuta tootmiskulud madalamaks. Mehaanilise protsessi käigus lõigatakse plaatide lõikamine käsitsi lõikamise, poolautomaatse pöördemu lõikamise masina ja numbrilise juhtserva lõikamismasina lõikamise teel. Manuaalne lõikamine on paindlik ja mugav, kuid käsitsi lõikamise kvaliteet on nõrk, suuruse viga on suur, materjali jäätmed on suured, järgnev töötluskoormus on suur ja tööjõukulud on halvad, tootmisvõimsus on madal.

Poolautomaatne Swing Arm Lõikamismasin, lõiketööde kvaliteet on parem, kuna see KASUTAB lõiketeradest, ei sobi ühe detaili, väikese partii ja suurte osade lõikamiseks. Muud tüüpi poolautomaatsed kiiged Swing Arm Cutting Machine vähendab tööjõu intensiivsust, kuid funktsioon on lihtne, sobilik osade lõikamiseks tavalisema kujuga. Võrreldes käsitsi ja poolautomaatse lõikamisrežiimiga, võib CNC lõikamine tõhusalt parandada plaatide lõikamise efektiivsust ja lõikamise kvaliteeti ning vähendada operaatori töömahtuvust. Tänapäevase masinatööstuse arenguga paraneb ka töölahenduste töökindlus ja tootekvaliteet. Seepärast on CNC Swing Arm Cutting Machine turu potentsiaal endiselt väga suur ja turuväljavaade on optimistlikum.

Swing käepidemete tööstuse turg on ilmunud faasis küllastunud riik, mõned uued ettevõtted pidevalt üleujutatud tööstusele, tootmise tekkimine on täies hoos turul, mõned probleemid, nagu innovatsiooni puudumine meie riigis. Teiseks seetõttu, et meie riigis ei ole keraamikatööstust veel välja kujunenud ja spetsifikatsioonid ning turunõudlus on suur, mis annab väikestele ettevõtetele säilimisruumi, kuid tuleb meenutada: keraamikatööstuse konkurents on väga tugev, toores Materjalihind on kõrge, mille tulemusena mõned ettevõtted kasutavad madalamat toorainet, vähendavad tootmiskulusid, mille tagajärjel ei tagata toodete kvaliteeti. Kuigi pole veel vähem intensiivset hinnasõda, kuid selline nähtus on endiselt olemas, kui teie ettevõte kasutab sellist meetodit, nii et viimane on üks vale samm, võib mäng kaotada.

Plaatide lõikamise tehnika Swing Arm Cutting Machine

Keraamilised plaadid on lõikamisprotsessis, kui nugaarari lõigatud joon on õhuke, keraamiliste plaatide pressitud pragunemiskivide serv on üha ilusam. Vastupidi, seda nurga jooni on sügavam ja paksem, seda rohkem on tellistest põhi, seda rohkem kaldu ja isegi pisut. Foshan Swing Arm lõikamismasin, et jagada Swing Arm Cutting Machine oskusi:

1. Ärge kasutage tera, et vajutada keermestatud keermestamisseadme käitamist.

2. Kui lõikemehhanism lõigatakse, tõmmake "käepide" ülemisse juhtimisasendisse, et vältida laba kokkupõrget plaatidega. Tera ei kasutata defekti tõttu.

3, lõikamismasin, kallutades käigukangi, et tõmmata varda tagaküljele, lasta keraamilisel plaal valguse tera surve, sobiva spindli juhtimine enne pessa kinnitamist ettepoole, keraamiliste plaatide kleepimine, koputage tõukurpuksi sabaotsa Tõmmake käepide, keraamiline plaat võib olla nagu armide rebenemine.

4. Swing Arm Cutting Machine archaize või muu kumerad nõgusad ja muud plaadid, palun asendage nuga! Karmi pinna keraamiline plaat lühendab tera kasutusiga.

Mis on meie pendli lõikuri staatus meie riigis?

Swing Arm Cutting Machine on praegu valitsev turul tüüp 8-16, mida kasutatakse terasest telliste töötlemiseks, maapinnal jalajälg, 45-kraadise nurga sisesein ja muu ühekordne ots, kõrge kvaliteediga läige. Mulle meeldib lai keraamiliste plaatide töötlemise tehas.

Eelised: keraamiliste plaatide tehase masinad ja seadmed on nüüd kõige olulisem Swing Arm lõikamismasin + kiikkäppade lõikur, mida kasutatakse esmakordselt kaskaadipaberi, ankrujooni ja muu keraamikatöötlemise eriala, eelise, suure täpsusega, kiiruse ja Muud omadused.

22t 27t automatic hydraulic swing arm cutting machine.jpg

side.jpg