Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle
Banner

Kolm tegurit, mis mõjutavad surve lõikamise masinat!

Jun 21, 2017

Die-lõikamismasinat kasutatakse peamiselt vastavate mittemetalliliste materjalide, kleebiste, treppide ja pruunistavate toimingute, kleepuvate, metallvormide, terastraatide jm kaudu teatud surve avaldamiseks, trükitud või papist, mis on valtsitud kindla kuju . Kas teate, milliseid tegureid, mis mõjutavad suru lõikurit? Järgnevalt selgitatakse teile Xiao Biani poolt.

1, pikkus nuga, mida pikem toote kogupikkus, seda suurem on hallituse vastupidavus, seda suurem on vajalik rõhk.

2, toote paksus ja kõvadus, die lõikamismasin papp lõigatud ja kartongi plastiline deformatsioon, mille põhjuseks on vajadus taande järele

3 terase nuga pad rihma kõvaduse ja pindala, die lõikamismasin peaks põhinema kartongi paksusel, et valida riba konstruktsiooni sobiv kõvadus, riba peab olema liiga lai, on kõige parem lõigata Mõlemalt küljelt, mis vähendab survet, mis on vajalik keerme lõikamiseks.

Die lõikamismasinat kasutatakse peamiselt vastavate mittemetalliliste materjalide, pasta, automaatsete jäätmete, die lõikamise masin kasutades terasest nuga, metallist hallituse tootmisharu, läbi trükis avaldada teatud surve, trükitud või papp valtsitud teatud kujul, siis Teate, et suru lõikamise masin on ohutu? Järgnevalt selgitatakse teile Xiao Biani poolt.

1, töötajad enne blokeeriva masina kasutamist rangelt enne koolituse läbiviimist, arusaamine ohutusalastest teadmistest.

2, kontrollige, kas seadmed võivad olla normaalsed töövahendid, ei suuda masinas säilitada üksusi, nii et masin ei puruneks ega mõjutaks seda sageli masinaga, näiteks määrdeainetega.

3, remondi-, reguleerimis-, õli-, hoolduspuhastusmasin peab seisma seisma ja seadme ohutuskate avama lukustusnuppu, et seda vajutada.

4, korda, paigaldage mall, peate avama kaitseseaded ja hoolikalt kontrollima, kas seade kinnitab ohutust.

5 on rangelt keelatud ohutus- ja kaitseseadmete seadmete kahjustamine, surumismasina kasutamine, ohutusreeglite kasutamise järgimine, mõistliku asukoha asetamise aja ärahoidmine, nii et nii masin Ei saa kahjustada. Isiklikud julgeolekuküsimused.

Eespool on Xiaobian, et selgitada mõnda teie tööd surmamõõdeseadme ohutuks käitamiseks, kui soovite abiks kasutada die-lõikamismasinat.