Võtke meiega ühendust+8613961933676

Otsi hotelle

Mis on need tegurid, mis mõjutavad sureb lõikamismasin surve?

Sep 27, 2017

On palju tegureid, mis mõjutavad surve sureb lõikamismasin:

1. terasest nuga, enam toote pikkus, seda suurem vastupanu hallitust, suurem rõhk vajalik pikkus.

2. paksus ja kõvadus toote, seda suurem die lõikamine vajalik summa masinaga lõigatud papp ja põhjustada Papi tootmiseks taandus plastiline deformatsioon

3. terase kõvadus nuga pad ja lint, sureb lõikamismasin peaks põhinema paksus valida sobiv kõvadus ribad disain papp ja riba peab olema liiga lai, see on parim väikesteks tükkideks , Mõlemal pool, mis vähendab stantsivormi vajaliku rõhu.

Millised elemendid die määratud?

1. Valige värv tellimuse tüüp. Kõneregister ja aasta värv on kaks, Kõneregister Hall komponendi selle asemel aasta tausta eemaldada, soovitatav on vormi Kõneregister.

2. must die-lõikamise masin versiooni määratlemiseks toon kõver, kui Hall komponente vähem, tavaliselt must versioon kaubamärgi sureb lõikamismasin pilt must versioon. Kui pilt on kõrge Küllastusaste kõrge kontrastsuse art fotograafia, must versioon saab panna lühikese kontrasti kontrastiga must versioon, kui enamik pikaajalise Hall osa pilti kasutada die-lõikamise masin must versioon.

3. must versioon eri tüüpi originaalid maksimaalne piiranguid tuleks on erinev, saab 70 – 90%, levinud on 85%.

4. tint nelja värvi joone ja suurimat fraktsiooni kogusumma, nagu näiteks kaetud paber nihe, soovitav 330-380%, ning ajalehepaberi oli umbes 260%.

5. kaubamärgi die-lõikamine tausta kasumi väärtust suurendatakse peamiselt tume toon väärtuse, kui algne tume toon taset, suurendada väärtust, muidu mida väiksem seda parem.